سئو سایت و قرار گیری در صفحه اول گوگل 

word image سئو سایت و قرار گیری در صفحه اول گوگل 

سئو وب سایت در صورتی که به درستی انجام شود،قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل را تضمین می کند و قرار گیری در صفحه اول به معنای بالاترین میزان بازدید از سایت و فروش بسیار بالاتر برای سایت های شرکتی و کسب و کارهای آنلاین است.

امروزه که رقابت زیادی در اینترنت برای انواع کسب و کارها وجود دارد ، عدم قرار داشتن در صفحه اول گوگل یعنی از دست دادن هزاران بازدید کننده در روز.بازدیدکنندگانی که می توانند تبدیل به مشتری برای وبسایت های شرکتی شوند.

مهم نیست فروشگاه شما تا چه حد ظاهر خوبی داشته باشد،چراکه اگر بهترین طراحی هم روی آن انجام گرفته باشد اما رتبه خوبی در گوگل نداشته باشد،عملا بازدید کننده ای ندارد و طبیعتا فروشی هم صورت نمیگیرد.

سئو سایت دارای مراحل متعدد و روش های خاصیست که موجب افزایش رتبه سایت در گوگل و قرار گرفتن سایت شما بین لینک های برتر صفحه اول گوگل می شود.

روزانه میلیون ها جست و جو در گوگل انجام می شود که در هفتاد درصد این جست و جوها  بر روی سه لینک اول در صفحه نتایج گوگل کلیک می شود.قرارگیری در صفحه اول گوگل به معنی داشتن هزاران بازدید کننده در روز است،چیزی که هر برند و شرکتی برای رسیدن به آن تلاش و هزینه می کند.

تعریف سئو ، سئو چیست؟

سئو به معنی انجام کلیه کارهاییست که  به افزایش رتبه سایت در صفحه نتایج گوگل کمک می کند.

در واقع سئو را می توان زبان راضی کردن گوگل برای توجه به یک وبسایت و افزایش اعتبار و رتبه آن سایت دانست.الگوریتم های گوگل از بیش از 200 عامل مختلف برای تعیین اعتبار و کیفیت وبسایت استفاده می کنند.برای انجام سئو ، باید به تمامی این عوامل توجه کرده و به درستی و بدون نقص آن ها را روی قسمت های مختلف سایت پیاده سازی کرد.

از بین این 200 عامل ، مهم ترین روش های سئو سایت را می توان محتوای سئو شده و بک لینک با کیفیت دانست.در واقع هر یک از این موارد جزو دو قسمت اصلی سئو یعنی سئو  داخلی و سئو خارجی هستند.

برای گرفتن بهترین نتیجه ممکن از سئو سایت ، توجه اساسی به این دو عامل از اهمیت زیادی برخوردار است.

محتوای سئو شده محتواییست که در عین حال که از قوانین سئو درنگارش آن پیروی شده باشد(تگ های H و پاراگراف بندی و عدم تکرار زیاد کلمات کلیدی و رعایت چگالی کلمات کلیدی و..)در عین حال محتوا به گونه ای باشد که برای کاربران نیز بهینه و مفید باشد.

محتوای مبتنی بر سئو و بک لینک با کیفیت ، تضمین می کنند که وبسایت شما در کمترین زمان ممکن روی کلمات کلیدی اصلی سایت ، در رتبه های برتر گوگل قرار گرفته و بازدیدکنندگان زیادی داشته باشد.در واقع فرایند تولید محتوا و بک لینک باید در کنار هم انجام گیرند.

اگر بهترین محتوای ممکن را در سایت خود منتشر کنید اما سایت شما نمایه بک لینک قوی نداشته باشد،شانس حضور در رتبه های برتر گوگل را نخواهید داشت.در واقع قرار گیری در صفحه اول گوگل بدون داشتن بک لینک های قوی امکان پذیر نیست.

بک لینک قوی جزء مهمی از سئو سایت بوده و به معنی انتشار لینک سایت شما در وبسایت های پر بازدید و قدرتمند است.

زمانی که سایت شما در وبسایت های دیگر معرفی می شود،علاوه بر جذب بازدید کننده از این طریق،گوگل سایت شما را یک سایت معتبر دانسته و رتبه سایت شما را افزایش می دهد.البته ذکر این نکته در اینجا ضروریست که توجه به کیفیت سایتی که لینک شما درآن قرار میگیرد بسیار مهم است.

برای افزایش رتبه سایت از طریق بهترین بک لینک ها ، پیشنهاد میکنیم با کلیک برو روی لینک زیر به وبسایت بهترین سئو مراجعه کنید :

سئو سایت و قرار گیری در صفحه اول گوگل 

 

  • بازدید : 220 بار
  • نظرات : 0 نظر
  • تاریخ : ۵ شهریور ۱۴۰۱

نظر خود را بنویسید

نظر شما پس از بررسی و تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !